Max Bramy Max Bramy Max Bramy
Balustrady
Nasza Firma ma w swojej ofercie różnego typu balustrady ażurowe lub pełne, które mogą zabezpieczać ogrodzenia, schody, tarasy lub balkony. Zazwyczaj są montowane na krawędzi elementu stanowiącego zabezpieczenie i tym samym mogą pełnić funkcję ozdobną i reprezentacyjną. Materiał użyty do produkcji może być różny od stali nierdzewnej skończywszy na kutych elementach.
Rodzaje balustrad:

  • Ażurowa - Konstrukcję ażurową tworzą słupki, które przytwierdzone są do schodów, dzięki czemu gwarantują stabilność. To do nich mocuje się poręcz wraz z wypełnieniem. Słupki muszą być mocno przytwierdzone, ponieważ balustrada musi być podstawą bezpieczeństwa dla domowników. Słupki muszą być rozmieszczone co 90 -120 cm. Są rodzaje balustrad, kiedy słupki rozmieszczone są tylko na początku i na końcu schodów. Przykładowo, kiedy wypełnieniem jest szkło.
  • Pełna - konstrukcję pełną tworzy się przy wykorzystaniu betonu zbrojonego, jak również i materiałów takich jak: bloczki, pustaki szklane, czy też cegły. Można również zastosować płyty gipsowo- kartonowe, które są chyba najlepszym rozwiązaniem jeśli decydujemy się na konstrukcję pełną, ponieważ możemy wykończyć je tak samo ja ściany pomieszczenia, co daje ciekawy rezultat. Odradza się stosowania bloczków i cegieł, ponieważ dają bardzo ciężki efekt wizualny.
< Powrót
Przykładowe realizacje:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


kom. +48 602 812 825
kom. +48 728 477 736
kom. +48 664 772 389
email: biuro@maxbramy.pl

Kontakt:
ul. św. Rocha 38
42-200 Częstochowa
tel.fax: 0-34/324 26 85

Jesteś 234764 gościem na naszej stronie.
Copyright by Web-Lan