Max Bramy Max Bramy Max Bramy
Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

Więcej
Bramy garażowe roletowe

Bramy roletowe są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią komfort i wygodę użytkowania. Bramy roletowe to bramy w standardzie automatyczne, wyposażone w siłownik z wyłącznikiem. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garażu.

Więcej
Bramy garażowe uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie ofert.

Więcej
Bramy garażowe boczne

Bramy boczne wykonane są z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową. Mogą występować w wersji drewnianej(sosna, machoń, świerk) w dowolnej kolorystyce dopasowanej do okien. Zaletą bram bocznych jest możliwość częściowego otwarcia, dzięki czemu przy wychodzeniu nie ma potrzeby całkowitego otwierania bramy.

Więcej
Bramy garażowe skrzydłowe

Bramy skrzydłowe należądo bram o prostej konstrukcji, dzięki czemu koszt wykonania i montażu nie jest wysoki. Bramy mogą być również sterowane zdalnym pilotem.

Więcej
Napędy do bram

Napędy do bram garażowych i ogrodzeniowych. Każdy klient poszukujący wygodnego rozwiązania znajdzie odpowieni produkt w naszej ofercie. Napędy do bram zapewniają komfort obsługi w każdych warunkach atmosferycznych. Poprzez zastosowanie napędu w prosty i bezpieczny sposób można sterować pracą każdej bramy, bez zbędnego wysiłku i fatygi.

Więcej


kom. +48 602 812 825
kom. +48 728 477 736
kom. +48 664 772 389
email: biuro@maxbramy.pl

Kontakt:
ul. św. Rocha 38
42-200 Częstochowa
tel.fax: 0-34/324 26 85

Jesteś 234766 gościem na naszej stronie.
Copyright by Web-Lan