Max Bramy Max Bramy Max Bramy
Ogrodzenia posesyjne
Ogordzenia są ważnym elementem architektonicznym każdego domu. są po prostu jego nieodłączną częścią, dlatego powinny być estetyczne, funkcjonalne i trwałe. Nasza firma dokłada wszelkich starań żeby tak właśnie było. Kompleksowe wykonanie ogrodzenia zagwarantuje państwu pełną satysfakcję, ponieważ już na wstępie jesteśmy w stanie określić z dużą dokładnością koszta całęgo ogordzenia, a także fachowo doradzić i pomóc w doborze odpowiednich materiałów na murki, słupki i przęsla.
Przęsła
Przęsła mogą być wykonane z prętów stalowych kwadratowych bądź okrągłych z wykorzystaniem elementów metaloplastyki (kutych), profili stalowych zamkniętych, kątowników, płaskowników, z wypełnieniem drewnianym, według projektu architekta lub upodobań klienta. Wszystkie przęsła metalowe są w standardzie zabezpieczone antykorozyjnymi farbami podkładowymi. Na życzenie klienta mogą być ocynkowane i/lub lakierowane proszkowo.
Słupki i murki
Słupki i murki wykonujemy z cegły klinkierowej, kamieni naturalnych (wapień, piaskowiec itd.) pustaków zalewowych lub elementów prefabrykowanych.
< Powrót
Przykładowe realizacje:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


kom. +48 602 812 825
kom. +48 728 477 736
kom. +48 664 772 389
email: biuro@maxbramy.pl

Kontakt:
ul. św. Rocha 38
42-200 Częstochowa
tel.fax: 0-34/324 26 85

Jesteś 234756 gościem na naszej stronie.
Copyright by Web-Lan