Dea system

Drzwi uchylne z przeciwwagą automatyka

Automatyka drzwi uchylnych z przeciwwagą LIVI 902 zamyka i otwiera bramy garażowe rezydencyjne lub konodominialne do 9m2. Powyżej tego rozmiaru, LIVI 902 wymaga silnika wspomagającego, zainstalowanego w wersji SLAVE.
 

W przypadku bram uchylnych powyżej 9 m2 dla uzyskania płynniejszego i bardziej precyzyjnego, ale przede wszystkim bezpiecznego suwu, konieczne jest zainstalowanie dwóch silników LIVI 902. Jeden zostanie zainstalowany ze zintegrowaną centralą, drugi w wersji SLAVE, tzn. bez centrali, działając wyłącznie jako wsparcie dla pierwszego.

Wersje 230V LIVI 902 posiada pod zewnętrzną obudową dodatkowy plastikowy pojemnik, który chroni elementy elektroniczne. W ten sposób silnik uzyskuje wyższy stopień ochrony przed infiltracją wody i pyłu (IP44).

Silnik do bram uchylnych LIVI 902 z przeciwwagą posiada metalową przekładnię, która gwarantuje solidność, zużycie mechaniczne i odporność na warunki atmosferyczne. Gwarancja, która nigdy Cię nie opuszcza.

LIVI 902 to automatyka do bram uchylnych z precyzyjnymi i bezpiecznymi przeciwwagami, ponieważ jest wyposażona w system odczytu skoku przez encoder magnetyczny lub cyfrowy. Płyta kontroluje ruch przechylający, wykrywa obecność przeszkód i, gdy je znajdzie, odwraca kierunek jazdy. Oprócz zewnętrznych akcesoriów bezpieczeństwa, takich jak fotokomórki i listwy bezpieczeństwa, encoder czyni Państwa bramę przeciwwagi jeszcze bardziej niezawodną.

W przypadku awarii zasilania lub usterki technicznej, możliwe jest odblokowanie automatyki i ręczne otwarcie drzwi uchylnych zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Od wewnątrz poprzez mechaniczne odblokowanie dźwigni, zintegrowane z korpusem maszyny LIVI 902. Z zewnątrz dzięki urządzeniu 960BF, osprzętowi odblokowującemu z kablem.

Dzięki aplikacji APP DEAuser możesz używać swojego smartfona do otwierania bramy domowej bez konieczności używania kluczy lub sterowania radiowego. Co więcej, jeśli zainstalowałeś również NET-COM z kartą SIM do transmisji danych, możesz sprawdzić stan automatyzacji nawet wtedy, gdy jesteś w biurze lub poza domem.

Jeszcze nikt nie wystawił opinii.