Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia są ważnym elementem architektonicznym każdego domu. są po prostu jego nieodłączną częścią, dlatego powinny być estetyczne, funkcjonalne i trwałe. Nasza firma dokłada wszelkich starań żeby tak właśnie było. Kompleksowe wykonanie ogrodzenia zagwarantuje państwu pełną satysfakcję, ponieważ już na wstępie jesteśmy w stanie określić z dużą dokładnością koszta całęgo ogordzenia, a także fachowo doradzić i pomóc w doborze odpowiednich materiałów na murki, słupki i przęsla.


Przęsła

Przęsła mogą być wykonane z prętów stalowych kwadratowych bądź okrągłych z wykorzystaniem elementów metaloplastyki (kutych), profili stalowych zamkniętych, kątowników, płaskowników, z wypełnieniem drewnianym, według projektu architekta lub upodobań klienta. Wszystkie przęsła metalowe są w standardzie zabezpieczone antykorozyjnymi farbami podkładowymi. Na życzenie klienta mogą być ocynkowane i/lub lakierowane proszkowo.


Słupki i murki

Słupki i murki wykonujemy z cegły klinkierowej, kamieni naturalnych (wapień, piaskowiec itd.) pustaków zalewowych lub elementów prefabrykowanych.

Przykładowe realizacje